کاربردهای اینفوموشن، اینفوموشن‌ها در دنیای دیجیتال امروز کاربردهای فراوانی دارند و به دلیل تازگی و جذابیتی که دارند، صاحبین کسب و کارها را به این فکر انداخته‌اند که در مسائل مختلف و شیوه‌های گوناگون مثل تیزرهای تبلیغاتی، معرفی محصول و شبکه‌های اجتماعی از اینفوموشن استفاده کنند. در این قسمت قصد داریم تا بیشتر با کاربردهای اینفوموشن آشنا شویم.

ساخت تیزر

در عصر تبلیغات کنونی، ساخت تیزرها بسیار مهم هستند و اگر به درستی انجام شوند می‌توانند مخاطبان زیادی را جذب خود کنند. به همین خاطر چند سالی است که صاحبین کسب و کارها در ساخت تیزرها وسواس بیشتری به خرج می‌دهند و البته علاقه دارند که متفاوت و خاص باشند تا به راحتی در ذهن مخاطب جای بگیرند. ساخت تیزر به صورت اینفوموشن می‌تواند این اتفاق را رقم بزند و خواسته‌های صاحبان کسب و کارها را برآورده کند. علاوه بر این در تبلیغات باید بتوانید مفاهیم را به ساده‌ترین شکل و در کمترین زمان ممکن به مخاطب منتقل کنید. احتمالا شما هم می‌توانید حدس بزنید که این ویژگی‌ها بسیار شبیه به خصوصیات اینفوموشن است و به همین دلیل ساخت تیزر به این شکل در سال‌های گذشته محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی

افرادی که در شبکه‌های اجتماعی اوقات خود را می‌گذرانند، محتوای بصری و مخصوصا از نوع جذاب آن را بسیار می‌پسندد و چه چیزی بهتر از اینفوموشن برای ایجاد جذابیت و انتقال مفهوم؟ مورد دیگری که در شبکه‌های اجتماعی می‌تواند کسب و کار شما را جلو بیاندازد و مخاطبان زیادی را جذب کند، به کار بردن خلاقیت است. اینفوموشن به عنوان بستری جدید دست شما را برای ایجاد خلاقیت‌های گوناگون باز می‌گذارد و همین امر کافیست تا از امروز اینفوموشن را در شبکه اجتماعی خود به کار ببرید.

محتوای بصری سایت

چیزی که در محتوای سایت‌ها با آن مواجه هستیم، حجم زیادی از متن است که باید خواننده را ترغیب کند تا آن مطالب را بخواند و به پاسخ سوال یا اطلاعات مورد نظر خود برسد. در این میان احتمال اینکه در میان راه خواننده خسته شود و سایت شما را ببندد افزایش پیدا می‌کند و همین امر باعث می‌شود تا گوگل امتیاز منفی برای شما در نظر گرفته و به مرور زمان به رتبه‌های پایین‌تر سقوط کنید. راه‌حلی که برای این موضوع وجود دارد این است که گاهی نوشتن متن ترغیب‌کننده به تنهایی کافی نیست و باید از یک ابزار کمکی به اسم محتوای تصویری استفاده کنید تا هم خواننده از یکنواختی متن خسته نشود و هم جذابیت به متن شما اضافه شود. هرچقدر سعی کنید مخاطب را بیشتر در سایت خود نگه دارید، باعث بهبود رتبه شما در گوگل خواهد شد. برای ایجاد جذابیت برای مخاطبان سایت خود نیز بهترین گزینه محتوای ویدیویی و در راس آن‌ها اینفوموشن است.