برای اینکه مشتریان شما بخشی از واحد فروش کسب و کارتان شوند چه باید کرد؟
برای اینکه مشتریان شما بخشی از واحد فروش کسب و کارتان شوند چه باید کرد؟

برای اینکه مشتریان شما بخشی از واحد فروش کسب و کارتان شوند چه باید کرد؟، بخش بزرگی از فروش حدود یعنی 84 درصد در آمریکا به واسطه تبلیغات نفر به نفر اتفاق می افتد. وقتی که فروش کالایی به شدت افزایش می یابد قسمت زیادی از این افزایش فروش مربوط به توصیه مشتریان کنونی به مشتریان آینده است. داستان خیلی خیلی ساده است اگر فردی کالای شما را بخرد و از آن راضی باشد او آن را به همکاران، هم دوره ای ها، همکلاسی ها و خلاصه دوستان و آشنایان خود توصیه خواهد کرد و اگر از آن کالا راضی نباشد احتمالاً دیگران را از خرید کالای شما منصرف خواهد کرد.

اگر می خواهید فروش خود را متحول کنید، باید محصولی داشته باشید که مشتریانی را برای شما ایجاد کند که در هر موقعیت مانند فروشندگان شما عمل کنند.

همه فروشندگان برتر به نقطه ای رسیدند که هیچگاه آن را پیش بینی نمی کردند. چون مشتریان بیش از انتظار آنها برایشان فروخته اند. وقتی که در زندگی شخصی و حرفه ای خود ثابت قدم هستید و به شعارهای خود پایبند هستید، آنگاه همانند قطعات یک پازل همه چیز کنار هم چیده می شود تا فروش شما افزایش یابد و به در آمدی دست پیدا خواهید کرد که هیچگاه منتظر آن نبوده اید.

برای اینکه مشتریان شما بخشی از واحد فروش کسب و کارتان شوند چه باید کرد؟

از کیفیت کالای خود مطمئن شوید!

آیا محصولات یا خدمات شما به نسبت قیمت شان از کیفیت مناسب برخوردار می باشند؟ آیا اگر خود شما این کالا یا خدمت را از دیگر خرید کرده بودید به دوستان دیگر خود خریدآن را توصیه می کردید؟ پس اولین قدم اطمینان از کیفیت می باشد.

اصل پارتو را اجرا کنید!

20 درصد مشتریان خوب خود را انتخاب نموده و روی آن بررسی کنید، از آنها بخواهید که اگر از کالا و خدمات شما راضی هستند آن را به دوستان خود پیشنهاد کنند. به آنها بگویید که هر چقدر تعداد زیادی از این کالا فروخته شود کیفیت آن بهتر خواهد شد.

چند ایده هیجان انگیز در فرایند فروش یا محصول خود داشته باشید

مردم دوست دارند در مورد ایده های خلاقانه با دوستان خود صحبت کنند، پس سعی کنید در فرایند فروش یا محصول خود از چند ایده هیجان انگیز استفاده کنید

هر کس حدود 300 نفر را می شناسد!

اول، با هر مشتری طوری رفتار کنید گویی او قرار است برای شما همانند یک مبلغ تبلیغ کند. به خاطر داشته باشید هر کس در حدود 300 نفر دیگر را می شناسد. پس او یک مشتری با ارزش است.